Студенти Полтавської області можуть виграти 18 000 грн на оплату навчання

Дата: 02.10.2019 10:01

Щиро вітаємо представників Новознам'янської громади !

Триває всеукраїнська грантова програма Scholarship від сайту про про фінанси Finance.ua, та запрошуємо студентів Полтавської області до безкоштовної участі.

Finance.ua – це сайт про фінанси та банки, який прагне підвищувати фінансову грамотність жителів України. Ресурс проводить Scholarship, щоб зацікавити фінансовою тематикою майбутніх журналістів, аналітиків та студентів інших напрямів.

Переможець отримає грант на навчання у розмірі 18 000 гривень, а також можливість відвідати щорічну конференцію для спеціалістів з банківських технологій FinRetail 2019.

Цієї осені студентів Полтавської області запрошують до участі у Scholarship – конкурсі на грант на навчання, який проводить Finance.ua.                           Участь безкоштовна.

Початок конкурсу – 2 вересня 2019 року. Кінець прийому робіт – 1 листопада 2019 року включно. Урочисте нагородження відбудеться у рамках FinRetail 2019.

Більше про правила участі, основні вимоги та виграш – читайте за посиланням - https://finance.ua/ua/scholarship.