ПРОБНЕ ЗНО-2020: УЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАЛОСЯ 10 400 ОСІБ

Дата: 15.01.2020 18:25

До 24 січня триватиме реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, станом на 10 січня 2020 року сформовано 74 057 заявок на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Оплачено проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з 18 623 тестувань. Більшість зареєстрованих (8 223 особи) виявили бажання складати тестування з двох предметів.

Уже традиційно найбільше обрано тестувань з української мови і літератури – 37 435, математики – 14 020, англійської мови – 10 541, історії України – 7 034.

Найактивніше реєструються  особи, які проживають у м. Києві, Дніпропетровській, Львівській областях.

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Пробне ЗНО є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований може самостійно перевірити в кабінеті учасника пробного ЗНО факт надходження коштів (не раніше ніж через сім календарних днів з моменту оплати).