A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новознам'янська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Піщанської громади

На присяжних розповсюджується обов’язок у порядку і строки визначені Розділом 7 (ст.ст.45-52) Закону України «Про запобігання корупції» подати електронну декларацію.

Дата: 20.02.2020 14:37
Кількість переглядів: 145

       Присяжні під час виконання своїх обов’язків в суді (тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи) стають суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».

       А це означає, що на присяжних розповсюджується обов’язок у порядку і строки визначені Розділом 7 (ст.ст.45-52) вказаного Закону подати електронну декларацію.

«Тобто, якщо протягом 2019 року Ви приймали участь у розгляді цивільної чи кримінальної справи, незалежно від того чи отримали виплати за виконання обов’язків у суді як присяжного, зобов’язані до 1 квітня 2020 заповнити електронну декларацію на офіційному веб-сайті Національного агентства», – йдеться у повідомленні.

        Водночас якщо Ви протягом 2019 року були увільнені від виконання обов’язків присяжного, то також зобов’язані до 1 квітня 2020 року подати електронну декларацію за минулий рік.

    Окрім того, необхідно завчасно отримати електронно-цифровий підпис для заповнення в подальшому е-декларації.

          Порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Наслідки порушення вимог фінансового контролю визначені у статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а декларування недостовірної інформації або умисне неподання декларації суб'єктом декларування - у статті 366-1 Кримінального кодексу України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь