У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА САМОІЗОЛЯЦІЇ ПЕРЕБУВАЄ ПОНАД 600 ЛЮДЕЙ

Дата: 24.03.2020 11:10

З кожним днем кількість полтавців на самоізоляції збільшується, адже щодня з-за кордону прибувають потяги, літаки та автобуси з українцями.

Станом на сьогодні, на самоізоляції в області знаходяться 604 людини. На даний момент очікують прибуття ще близько 30 людей з-за кордону (наразі вони вже прибули до Києва). Про це повідомив голова ПОДА Олег Синєгубов на брифінгу у понеділок, 23 березня.

Додамо, станом на ранок п’ятниці, на території Полтавської області в режимі самоізоляції перебували 453 людини.

Усі, хто прибув до Полтави із-за кордону, написали особисті розписки щодо дотримання вимог самоізоляції. Окрім самоконтролю, полтавців також контролюють сімейні лікарі, які працюють разом з поліцією та лабораторним центром. У разі порушень розписки самоізольованих можуть притягнути до штрафів і позбавлення волі.

Також, обласний Департамент охорони здоров’я склав анкету, яку пропонує заповнити анкету мешканцям Полтавської області, які мають історію подорожі з країн, де розповсюджений коронавірус. Перейти до заповнення анкетиАнкетні дані нададуть сімейному лікарю або у найближчу поліклініку.