Зміни у роботі ЦНАПу виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради в умовах карантину

Дата: 30.03.2020 17:08

Шановні мешканці громади!

Поки більшість громадян вимушена перебувати на карантині, ЦНАП продовжує свою роботу. Адже певні адмінпослуги є критичними для реалізації прав та дієздатності громадян.

Повідомляємо, що згідно Закону України від 17.03.2020  №530-IX з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Кабінет Міністрів України 20.03.2020 року ухвалив перелік адмінпослуг, які можна отримати у ЦНАП за невідкладних обставинах під час карантину. Зокрема, у ЦНАПі можна замовити такі послуги:

вклеювання фотокартки до паспорта при досягненні 25 чи 45 років;

•    реєстрація місця проживання;

•    зняття з реєстрації місця проживання;

•    видача довідки про реєстрацію;

субсидія на оплату житлово-комунальних послуг;

прийом документів для надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу;

оформлення тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме;

прийом документів на призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати - героїня»;

оформлення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами тим, хто не застрахований у системі державного соціального страхування;

оформлення допомоги при народженні, усиновленні дитини, на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, чи самотнім матерям;

•    державна реєстрація народження фізичної особи та її походження (надає секретар сільської ради);

•    державна реєстрація смерті (надає секретар сільської ради);

Водночас наголошуємо, що деякі державні електронні послуги можна отримати онлайн:

В умовах карантину ЦНАП змінює графік роботи:

Понеділок 8.00 – 17.00,

Вівторок 8.00 – 17.00,

Середа 8.00 – 17.00,

Четвер 8.00 – 17.00,

П’ятниця 8.00 – 16.00.

Водночас ми закликаємо громадян за можливістю утриматися від візитів до ЦНАП та інших фронт-офісів.

У РАЗІ НАГАЛЬНОЇ ПОТРЕБИ ПРИЙОМ ПРОВОДИТЬСЯ ЗГІДНО ПОПЕРЕДНЬОГО ТЕЛЕФОННОГО ЗАПИСУ З ДОТРИМАННЯМ СУВОРИХ ЗАХОДІВ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ.

НАШ ТЕЛЕФОН: (0536) 70-02-05

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА:  cnap.znam@gmail.cjm