Про недопущеня пожежі в природніх екосистемах

Дата: 01.04.2020 15:04

Щорічно пожежі в природніх екосистемах завдають непоправного збитку природі та державі, величезну шкоду довкіллю, створюють загрозу для життя тваринного і рослинного світу, а нерідко і людей, та можуть призвести до некерованих надзвичайних ситуацій. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. Причинами пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей і дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових/лугових масивів.

У зв’язку з цим, рятувальники нагадують про недопущення спалювання сухої рослинності, виникнення пожеж в екосистемах та наголошують, що за самовільне спалювання рослинності або її залишків передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність.