Управління соціального захисту населення Кременчуцької РДА інформує

Дата: 24.06.2020 15:37

До уваги жителів Кременчуцького району!

Повідомляємо,  що на Управління соціального захисту населення Кременчуцької районної державної адміністрації  з 01 липня 2020 року  покладено виконання повноважень щодо підтримки сімей, попередження насильства в сім”ї, забезпечення рівних прав чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності, на виконання розпорядження голови Кременчуцької районної державної адміністрації від 25 травня 2020 року №116 “Про передачу повноважень управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації”.

Для отримання посвідчення та встановлення статусу батьків та дитини з багатодітної сім”ї (каб.10), встановлення  статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми (каб.12) звертатися до Управління соціального захисту населення Кременчуцької районної державної адміністрації   за адресою:

просп. Полтавський,42, м. Кременчук, Полтавська обл., 39627,

Тел. (+38 0536) 72-45-86, 72-48-44,