Вийшов червневий, тематичний  випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 06.07.2020 13:12

Шановні друзі, колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує видання щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

В червневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства. Червень виявився багатим т на державні та професійні свято, тому у черговому випуску вітання від Голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова напередодні дня Конституції України.

1 липня відзначається 5 річниця створення місцевих центру. Про напрацювання місцевих центрів, досвід роботи молодих юристів, відео-консультації фахівців системи БПД та найбільш яскраві онлайн-заходи протягом червня до Вашої уваги на шпальтах газети.

Серед постійних рубрик видання: новели законодавства, громадські радники інформують, сторінка та регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, адвокат консультує.

Також можна ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися  тут

Приємного читання!