Липневий тематичний випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 29.07.2020 16:54

Шановні друзі, колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У липневому номері  читайте інтерв'ю з Олександром Барановим, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги, який розповідає про роботу адвокатів – ключових партнерів системи безоплатної допомоги.

Безоплатна правова допомога тепер і в мобільному  - презентовано новий застосунок системи БПД.

Чим займається поліцейський омбудсмен – розказує Наталія Нечепуренко, підполковник поліції, Уповноважений з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності у Полтавській області.

У рубриці актуальна тема поговоримо про децентралізацію, навіщо Україні потрібні нові райони?

Пропонуємо ознайомитися з успіхами Омельницької об’’єднаної територіальної громади.

Про електронні трудові книжки інформує ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області в рубриці зміни у законодавстві.

Серед постійних рубрик видання: громадські радники інформують, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут

Приємного читання!

Посилання на  газету на випадок якщо в тексті не відкриється.