Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми!

Дата: 31.07.2020 11:07

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. Водночас, це не лише злочин, але важкий гріх. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті.

Міжнародна торгівля людьми залишається гострою соціальною проблемою багатьох країн світу. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Торгівля людьми є занадто прибутковим нелегальним бізнесом. Тому вербувальники вигадують все нові та нові способи з метою експлуатації людини та власного збагачення, наживи.

В нашій країні останнім часом спостерігається тенденція втягнення українців в торгівлю людьми саме шляхом використання сучасних технологій. Якщо до 1991 року (Незалежності України) торгівля людьми вважалася, лише як торгівля з метою сексуальної експлуатації жінок, то наразі постраждалими є як чоловіки, жінки так і діти.

Мало хто знає, але серед постраждалих від торгівлі людьми, більшість – люди освічені. У них технічна або вища освіта.

Це говорить про те, що ділки, які торгують людьми – підступні і винахідливі. Вони можуть обдурити цілком освічених і розумних громадян.

Тому, щоб не потрапити у їхні тенета – підпишіться на сторінку                            #працюйбезпечно#людинанетовар.

"Працюй безпечно" - проєкт, спрямований на протидію торгівлі людьми. Тут прості поради, як вберегтися від використання людей, як товару.