Вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2020 08:44

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю з Днем знань –  святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до нових звершень. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.
Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання.
Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів , бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.
Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.
Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя  будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.
З новим навчальним роком!

Сільський голова  І.М. Кобка