ОГОЛОШЕННЯ на вакантну посаду

Дата: 04.07.2016 16:32

Червонознам'янська сільська  рада оголошує конкурс на вакантну посаду  -  державного реєстратора ЦНАП.

Умови конкурсу: освіта повна вища  юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста та стажем роботи за фахом на державній службі не менше одного року, або стажем роботи в інших сферах управління не менше трьох років. Вміння  робити на комп’ютері  та досконало володіти державною мовою.

Особи, які відповідають вимогам     та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

заяву про участь у конкурсі;

2 фотокартки розміром 4х6 см.;

копії паспорта та  ідентифікаційного коду;

копію документів про освіту;

копію трудової книжки;

заповнену декларацію про доходи за 2015 р.

Документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Червонознам'янської  сільської  ради за адресою:  с. Червона Знам'янка, вул. Петровського, 151-А Кременчуцького району в години роботи сільської ради.

Телефон  0536 73-27-42.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків  на посаді державного реєстратора та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.