З днем визволення сіл нашої громади!

Дата: 25.09.2020 13:23

День визволення України від фашистських загарбників: Що для нас означає ця  дата - новини ZIK.UA

В перший місяць осені ми традиційно відзначимо одразу кілька важливих дат. Одним із таких є День звільнення нашої громади від фашистських загарбників. В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі.

Ми всі у неоплатному боргу перед пам’яттю загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни. Честь та слава доблесним захисникам  Вітчизни!

Дорогі ветерани, спасибі вам за те, що ви, в надзвичайно важкій боротьбі, вистраждали і захистили нашу Свободу. За те, що своїми руками підняли наш край з руїн і що ви нагадуєте нам, як потрібно жити і любити свою Батьківщину!

Ми пам’ятаємо, що тільки завдяки мужності та стійкості наших дідів й прадідів Україну і Світ врятовано від нацистської чуми. Бажаємо всім землякам здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати ні Вам, ні вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!

Нехай на вулицях нашої громади  завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з Вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими!

Зі святом вас, шановні ветерани та жителі  Новознамянської  громади!