9 травня в селі Нова Знам"янка

Дата: 10.05.2017 17:27

9 травня в центрі села Нова Знам"янка біля пам"ятника загиблим воїнам відбувся мітинг - реквієм з нагоди  Дня  памяті  та  примирення та 72 -ї річниці Перемоги.   У заході взяли  участь  сільський голова      Кобка І.М., керівники установ та організацій, учні шкіл та жителі сіл Вільна Терешківка та Нова Знам"янка.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам"ять загиблих земляків, а учні Новознам"янського НВК запали лампадки.  Учасник АТО Заблодський Віталій  та звільненний в запас солдат строкової служби Пилипенко Віталій  разом  з головою ради ветеранів Марченко Тетяною Іванівною поклалли вінок та квіти біля підніжжя пам"ятника.

Пролунав салют і учні шкіл та жителі сіл поклали квіти біля пам"ятника. Відбувся святковий концерт  та всіх присутніх пригостили смачною солдатською кашею.