Центр надання адміністративних послуг

ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ ПРО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ ТА/АБО У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА          Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860 затверджено Порядок реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Порядок № 860).

09:03 02.08.2019