Очищення влади

Повідомлення  про початок проходження перевірки  відповідно  до Закону України "Про очищення влади"

Куріцина Інна Олексіївна     заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9  Інформація про результати проведення.

Рубцова Валентина Миколаївна    заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9  Інформація про результати проведення.

Жмак Юрій Гнатович     заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9    Інформація про результати проведення.

Яшкіна Світлана Василівна     заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9   Інформація про результати проведення.

Шелудченко Тетяна Василівна     заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9  Інформація про результати проведення.

Шелудченко Людмила Степанівна   заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9   Інформація про результати проведення.

Мазур Наталія Іванівна     заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9   Інформація про результати проведення.

Мороз Валентина Борисівна    заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9  Інформація про результати проведення.

Зінченко Влентина  Миколаївна     заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9   Інформація про результати проведення.

Ситник Леся Володимирівна    заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9   Інформація про результати проведення.

Журба Владислав Вікторович    заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9   Інформація про результати проведення.

Голуб Тамара Олександрівна  заява, декларація  2,3,4,5,6,7,8,9  Інформація про результати проведення.

Кучеренко Наталя Миколаївна заява, декларація 2,3,4,5,6,7,8,9   Інформація про результати проведення.

Мазницький В’ячеслав Спартакович заява, інформація про результати перевірки

Вітенко Наталія Вікторівна заява, інформація про результати перевірки