ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту  регуляторного  акта  Новознам’янської сільської ради  Кременчуцького району Полтавської   області «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю »

Розробник документа – відділ комунальної власності, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та цивільного захисту населення  виконавчого  комітету Новознам’янської сільської  ради.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян  оприлюднюється  проєкт регуляторного  акта  –  рішення сільської ради «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю».

Підставою для розробки даних проєкту регуляторного акта є Податковий кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанова Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483.

З текстом проєкту  рішення  сільської  ради і аналізом регуляторного впливу до нього також можна буде ознайомитися на офіційному веб-порталі Новознам’янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області novoznamyanska-gromada.gov.ua та в відділі  комунальної власності, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та цивільного захисту населення виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради за адресою: с. Нова Знам’янка,  вул. Великий Шлях, буд.151-А, кабінет16.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, громадян просимо надсилати у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення вище вказаного проєкту рішення на адресу виконавчого комітету Новознам’янської  сільської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою:  с. Нова Знам’янка,  вул. Великий Шлях, буд. 151-А  або на електронну  пошту e-mail:nova.zn.otg@ukr.net

Відповідальна особа – спеціаліст І категорії відділу  комунальної власності, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та цивільного захисту населення Мазур Наталія Іванівна.

Контактний телефон – 732731,732742