Кременчуцький район, Полтавська область

Проекти регуляторних актів Новознам'янської сільської ради

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Новознам’янської сільської ради, додаток 1, додаток 2, аналіз регуляторного впливу.

2. Про встановлення плати за землю на території Новознам’янської сільської ради, додаток 1, додаток 2, додаток 3, аналіз регуляторного впливу.

3.Про внесення змін до Правил благоустрою території Новознам'янської сільської об'єднаної територіальної громади.   Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Новознам’янської сільської ради “Про внесення змін до Правил благоустрою території Новознам’янської сільської об’єднаної територіальної громади”.

4. Про затвердження Положення про надання службового житла в населених пунктах Новознам’янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, додаток 1, додаток 2, аналіз регуляторного впливу, висновок.

5. Про    заборону    продажу    пива (крім    безалкогольного) ,  алкогольних , слабоалкогольних напоїв, вин столових  суб’єктами господарювання у нічний час на території Новознам’янської сільської ради, аналіз регуляторного впливу, висновок.