Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Виконавчий комітет  Новознам'янської сільської  ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

–  Державного реєстратора.

Основні кваліфікаційні  вимоги до кандидата:

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб'єкта призначення) за спеціальністю правознавство (для державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень), вільне володіння державною мовою.

Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку).

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року. ( Наказ Національного агентства України з питань державної служби 07 листопада 2019 року N 203-19 Типові професійно-кваліфікаційні характеристики посадових осіб місцевого самоврядування).

Особи, які відповідають вимогам     та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  •  заповнену особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 x 6 см;
  •  копію диплома (інших документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня);
  • копію паспорта громадянина України (або іншого документа, який посвідчує особу);
  • копію  ідентифікаційного коду;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • копію трудової книжки;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за  минулий рік, відповідно до вимог  ЗУ «Про запобігання корупції».

Документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Новознам'янської  сільської  ради за адресою:  с. Нова Знам'янка, вул. Великий Шлях,  151-А Кременчуцького району протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду. Телефон  (0536) 73-27-31.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі,

функціональних обов’язків  та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

Конкурс оголошено  21 грудня   2019 року