Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

01 березня 2019 року

1. Виконавчий комітет Новознам’янської сільської  ради оголошує конкурс на вакантні  посади   –

у Центр надання адміністративних послуг

- начальник відділу – 1  штатна  одиниця.,

у відділ   культури, молодіжної політики, спорту та туризму -

- спеціаліст відділу – 1штатна  одиниця;

у відділ  освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам'янської сільської ради  Кременчуцького району Полтавської області (на перід  відпустки по догляду за дитиною до 3-х річного віку)

- начальник відділу – 1 штатна  одиниця,

у Загальний відділ -

- начальник відділу – 1  штатна одиниця,

2. Вимоги до кандидатів:

2.1. На посади начальників відділів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років. Бажано післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління".

2.2. На посади спеціалістів: повна вища освіта або базова вища  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Для  всіх кандидатів  на вакантні посади   –  вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, бути впевненим користувачем ПК (MS Office, Outlook Express, Internet).      Обов’язкове досконале володіння  державною мовою.

Особи, які відповідають вимогам     та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см.;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію  ідентифікаційного коду;
  • письмову заяву про участь у конкурсі;
  • письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту;
  • заповнену особову картку встановленого зразка (форма № П-2ДС, автобіографія);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік відповідно до вимог  ЗУ «Про запобігання корупції».

3. Заява про участь у конкурсі та відповідні документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Новознам’янської  сільської  ради за адресою:  с. Нова Знам’янка, вул. Великий Шлях, 151-А Кременчуцького району протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, а саме з 01 березня  2019 р.

Телефон  (0536) 73-27-42.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі,

функціональних обов’язків  та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

01 березня  2019 року