Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Новознам'янської сільської ради

Методична майстерня  «Якісна освіта ХХІ століття»

09-11 січня 2020 року було проведено заходи відповідно до плану роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради під назвою  "  Методична майстерня  «Якісна освіта ХХІ століття»

19:11 15.01.2020

Сертифікація вчителів початкових класів

15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів. Сертифікація-2020 відбуватимуться за новим порядком. Першим етапом буде незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Наступним – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

13:40 13.01.2020