Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Новознам'янської сільської ради

25 лютого 2020 року методистом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради Ступак Валентиною Анатоліївною на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №18 Кременчуцької міської ради Полтавської області (м. Кременчук) був проведений тренінг «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та ЮНІСЕФ (дитячого фонду ООН в Україні).

16:01:38 28.02.2020

Методична майстерня  «Якісна освіта ХХІ століття»

09-11 січня 2020 року було проведено заходи відповідно до плану роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради під назвою  "  Методична майстерня  «Якісна освіта ХХІ століття»

19:11:08 15.01.2020

Сертифікація вчителів початкових класів

15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів. Сертифікація-2020 відбуватимуться за новим порядком. Першим етапом буде незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Наступним – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

13:40:57 13.01.2020